- Nu poți să adaugi „Camera web Logitech Brio 4K” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Stoc epuizat
485.98 lei
Stoc epuizat
Camera videoconferinta Logitech BCC950, rezolutie Full HD 1080p (pana la 1920 x 1080), conectivitate: USB 2.0, câmp vizual 78°, microfon omdirectionl integrat (2.4m camp de actiune), fara posibilitatea de suplimentare cu microfoane aditionale, difuzor integrat full duplex cu anularea ecoului și a zgomotului, comenzi pentru preluarea/încheierea apelurilor, volum, sunet, cu telecomanda (camp de actiune pana la 3m), negru
| Interfata | USB 2.0 |
|---|---|
| Telecomanda | Da |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Master (outer) case height | 265 mm |
| Supported video modes | 720p, 1080p |
| Remote control batteries included | Yes |
| Inregistrare Video | 1920 x 1080 pixeli |
| Videoconferinta | Da |
| Zoom capability | Yes |
| PTZ control | Yes |
| Mounting-Type | Stand |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Remote control function | Yes |
| Remote control transmission distance | 3.048 m |
| Field of view (FOV) angle | 78° |
| Horizontal field of view | 70.42° |
| Vertical field of view | 43.3° |
| Tilt angle range | 0 – 55° |
| Pan range | 0 – 180° |
| Remote control battery type | CR2032 |
| Battery capacity | 210 mAh |
| USB cable length | 2.4 m |
| Power cable length | 2.4 m |
| Remote control type | IR |
| Microphone frequency response | 200 – 8000 Hz |
| Sound pressure level (max) | 80 dB |
| Speaker frequency range | 200 – 20000 Hz |
| Microphone pick-up range | 2.4 m |
| Master (outer) case gross weight | 4.87 kg |
| Master (outer) case length | 365 mm |
| Master (outer) case width | 184 mm |
| Rezolutie video | Full HD |
| Microfon | Da |
| Rezolutie | Intre 2.1MP si 4MP |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Battery technology | Lithium |
| Number of batteries supported | 1 |
| Quick start guide | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85258900 |
| Power source type | AC |
| Cables included | AC |
| Maximum video resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Maximum frame rate | 30 fps |
| Video formats supported | H.264 |
| Remote control included | Yes |
| Digital zoom | 1.2x |
| Resolution at capture speed | 1920×1080@30fps |
| Width | 150 mm |
| Depth | 104 mm |
| Height | 154 mm |
| Weight | 568 g |
| Package width | 177 mm |
| Package depth | 173 mm |
| Package height | 124 mm |
| Package weight | 1.14 kg |
| Producator | LOGITECH |
| Garantie | 24 |


Nu există recenzii încă.