Tonere
Toner Lexmark 78C2XY0 yellow, 5k ,compatibil cu CX622ade, CX625ade,CS421dn, CS521dn,
Producator:
Lexmark
Disponibilitate:
15 în stoc
1,107.99 lei
15 în stoc
Toner Lexmark 78C2XY0 yellow, 5k ,compatibil cu CX622ade, CX625ade,CS421dn, CS521dn, CX625adhe, CX522ade, CS622de, CX421adn.
| Printing colours | Yellow |
|---|---|
| Cartridge capacity | Extra (Super) High Yield |
| Print technology | Laser printing |
| Compatibility | CX622ade CX625ade CS421dn CS521dn CX625adhe CX522ade CS622de CX421adn |
| Colour toner page yield | 5000 pages |
| Culoare toner | Yellow |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package type | Box |
| Package width | 141 mm |
| Package height | 72 mm |
| Package weight | 260 g |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Package depth | 102 mm |
| Country of origin | China, European Union, Mexico |
| Capacitate toner | ≤ 5.000pgs |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |



Nu există recenzii încă.