Disponibilitate:
3 în stoc
563.99 lei
3 în stoc
Lexmark 20N20C0. Colour toner page yield: 1500 pages, Printing colours: Cyan, Quantity per pack: 1 pc(s)
| Printing colours | Cyan |
|---|---|
| Cartridge return & recycling | Yes |
| Print technology | Laser printing |
| Colour toner cartridges quantity | 1 |
| Colour toner page yield | 1500 pages |
| Culoare toner | Cyan |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package type | Box |
| Country of origin | China |
| Package width | 125 mm |
| Package depth | 400 mm |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Package height | 12.5 mm |
| Package weight | 859 g |
| Certification | ISO/IEC 19798 |
| Compatibility | CX331adwe, CS331dw |
| Capacitate toner | ≤ 5.000pgs |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
Set 2 scaune +birou Pink Forest UGMBS06-PKF
Microfon cu fir Trust GXT 238 Auron, conectivitate USB-C, lungime 

Nu există recenzii încă.