Disponibilitate:
1 în stoc
469.99 lei
1 în stoc
Drum Lexmark 58D0Z00, black , 125k, Return programme B2865dw / M5255 / M5270 / MS725dvn / MS821dn / MS821n / MS822de / MS823dn / MS823n / MS825dn / MS826de / MB2770adhwe / MX721ade / MX721adhe / MX722ade / MX722adhe / MX725adve / MX822adxe /
| Culoare toner | Black |
|---|---|
| Print technology | Laser printing |
| Page yield | 150000 pages |
| Suitable for printing colours | Black, White |
| Culoare drum | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Country of origin | China |
| Quantity | 1 |
| Package weight | 2.5 kg |
| Package depth | 160 mm |
| Package width | 495 mm |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Package height | 395 mm |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
SSD Kingston SKC3000D/2048G, 2TB, M2 , PCIe 4.0 NVMe
Multifunctional laser mono Xerox WorkCentre 3025V_BI, Dimensiune A4, Viteza max
Scaun Razer Enki, manevrare automata, material piele ecologica, greutate maxima
Drum Xerox 101R00664, black, 10 k, B210V, B205V, B215V. 

Nu există recenzii încă.