- Nu poți să adaugi „Mouse Dell MS5120W, Wireless, Titan grey” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
13 în stoc
576.00 lei
13 în stoc
Monitor Dell 24″ E2425HSM, 60.47 cm, Maximum preset resolution: VGA: 1920 x 1080 at 60 Hz, DisplayPort 1.2: 1920 x 1080 at 100 Hz, HDMI : 1920 x 1080 at 100 Hz, Screen type: Active matrix-TFT LCD, Panel technology: In-Plane Switching (IPS) Technology, Backlight: LED Edgelight System, Faceplate coating: Anti-glare with hard-coating 3H, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch (PPI): 93, Contrast ratio: 1000:1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response Time (Gray to Gray): Normal mode: 8.0 ms (gray to gray), Fast mode: 5.0 ms (gray to gray, Brightness: 250 cd/m² (typical), Color depth: 16.7 million colors, Color gamut: NTSC 72% (CIE 1931) (mininum), Adjustability: Tilt angle -5° to 21°, VESA mounting 4 holes (100 mm x 100 mm): Wall-mount the monitor using VESA-compatible Wall-mount kit., Connectivity: 1 x HDMI port (HDCP 1.4) (supports up to FHD 1920 x 1080, 100 Hz as per specified in HDMI 1.4), 1 x DisplayPort 1.2 (HDCP 1.4) port (Supports up to FHD 1920 x 1080, 100 Hz), 1 x VGA port, Dell Display and Peripheral Manager: Yes, Security: Security lock slot (cable lock sold separately), Cable-management clip: Use to organize cables by inserting them through the slot., What’s in the box: Display, Stand riser, Stand base, Power cord (varies by country or region), HDMI cable (1.80 m), QR card, Safety, Environmental, and Regulatory Information, Dimensions (with stand): Height (Extended): 485.77 mm (19.12 in.), Height (Compressed): 355.77 mm (14.01 in.), Width: 538.64 mm (21.21 in.), Depth: 211.60 mm (8.33 in.), Dimensions (without stand): Height: 324.21 mm (12.76 in.), Width: 538.64 mm (21.21 in.), Depth: 53.54 mm (2.11 in.), Stand dimensions: Height (Extended): 400.04 mm (15.75 in.), Height (Compressed): 348.07 mm (13.70 in.), Width: 257.02 mm (10.12 in.), Depth: 211.60 mm (8.33 in.), Weight: Weight with packaging: 6.56 kg (14.46 lb), Weight with stand assembly and cables: 4.66 kg (10.27 lb), 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
| Touch | No |
|---|---|
| Display port | 1 |
| VGA | 1 |
| Culoare | Negru |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | FHD |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Cable lock slot | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT Climate +, EPEAT Gold, TCO |
| Number of speakers | 2 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | No |
| Backlight type | Edge LED |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| RMS rated power | 2 W |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| HDCP | Yes |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 12 kWh |
| Power supply type | Internal |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Cable management | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| Timp de răspuns monitor | 8 ms si peste |
| Response time | 8 ms |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Pixel density | 93 ppi |
| Flicker-free technology | Yes |
| Market positioning | Office |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Viewable size diagonal | 60.5 cm |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Dell ComfortView technology | Yes |
| Dell Display Manager (DDM) compatibility | Yes |
| Weight (with stand) | 4.31 kg |
| Feet colour | Black |
| Bezel width (bottom) | 1.74 cm |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080p |
| Horizontal scan range | 30 – 110 kHz |
| Depth (without stand) | 53.5 mm |
| Width (with stand) | 538.6 mm |
| Width (without stand) | 538.6 mm |
| Bezel width (side) | 5.8 mm |
| Bezel width (top) | 5.8 mm |
| Swivel angle range | -173 – 173° |
| Height (without stand) | 324.2 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| LFD-Screen-Size | 24.x" |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Destinat pentru | Commercial |
| Vertical scan range | 50 – 100 Hz |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Yes |
| Depth (with stand) | 211.6 mm |
| Height (with stand) | 485.8 mm |
| Weight (without stand) | 2.81 kg |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quick start guide | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Cables included | HDMI |
| LED indicators | Yes |
| Warranty card | Yes |
| Doesn't contain | Arsenic, Mercury, PVC/BFR |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Power consumption (typical) | 121 W |
| Package weight | 6.56 kg |
| Power consumption (max) | 28.5 W |
| Compatibil 3D | Nu |
| Unghi vizibilitate | 178/178 grade |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Montare | 100 x 100 mm VESA |
| Reglaj pe inaltime | 130 mm |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Curbat | Nu |
| Pivot | -90/+90 grade |
| Plug and Play | Da |
| Recomandat | Birou/Acasa |
| Panel | IPS |
| Display | LED Edgelight Anti-glare |
| Timp de raspuns | 5 ms (mod rapid)8 ms (mod normal) |
| Inclinare | -5/+21 grade |
| Densitate pixeli | 93 PPI |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 milioane |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Contrast | 1000:1 (tipic) |
| Accesorii | Cablu alimentareCablu HDMI |
| Boxe | 2 x 2 W |
| Dimensiune punct | 0.2745 mm |
| Swivel | -173/+173 grade |
| Putere Consumata | 28.5 W (max)12.1 W (tipic)0.3 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 538.64 x 485.77 x 211.6 mmFara suport: 538.64 x 324.21 x 53.54 mm |
| Greutate | Cu suport: 4.66 kgFara suport: 2.81 kg |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.