Disponibilitate:
1 în stoc
6,743.99 lei
1 în stoc
Mac mini: Apple M4 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural Engine 16-core)/16GB/1TB (Cto from MU9D3RC/A)
| HDMI | 1 |
|---|---|
| Culoare | Argintiu |
| Solid state drive | Da |
| Sistem de operare | macOS |
| Producator placa video | Apple |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip RAM | non-ECC |
| HDD | None |
| Format desktop | MiniPC |
| Placa video dedicata | Integrata |
| SSD | 1TB |
| Producător procesor | Apple |
| Serie placa video | Apple Silicon Series |
| Sistem Operare Desktop PC | Mac OS |
| Tip procesor | Apple M4 |
| Model procesor | M4 |
| Destinat pentru | Consumer |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Numar Nuclee | 10 |
| Wireless | 802.11 ax |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Stocare inclusa | Da |
| Chipset | Apple |
| Recomandat | Midsize Office |
| Numar procesoare | 1 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Memorie inclusa | Da |
| Tip | Integrata |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| RJ-45 LAN | 1 |
| Unitate optica | Fara unitate optica integrata |
| Familie Procesor | M4 chip (10-core CPU) |
| Tehnologie | 3 nm |
| Familie placa video | M4 |
| Model placa video | 10-core |
| Monitor inclus | Nu |
| Sloturi memorie | Nu |
| Tip carcasă | HTPC |
| Dimensiune | 127 x 127 x 50 mm |
| Greutate | 670 g |
| Thunderbolt 3 | 3 |
| Conectivitate internet | 3 nm |
| USB Type-C | 2 |
| Procesor Grafic integrat | Apple M4 10 cores |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |

Nu există recenzii încă.