- Nu poți să adaugi „Desktop Workstation HP Z2 Tower G1i cu procesor Intel Core” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
100 în stoc
2,023.99 lei
100 în stoc
Desktop Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 Tiny, Intel Core i3-1215U, 6C (2P + 4E) / 8T, P-core 1.2 / 4.4GHz, E-core 0.9 / 3.3GHz, 10MB Intel Smart Cache, RAM 1x 8GB SODIMM DDR4-3200, 256GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0, Video: Integrated Intel UHD Graphics, Optic: None, Card reader: No card reader, Integrated 100/1000M, WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201, 802.11ax 2×2, Bluethooth: BT5.2, Rear ports: 2x USB 2.0; 2x USB 3.2 Gen 2; 1x HDMI 2.1 TMDS; 1x DisplayPort 1.4; 1x Ethernet (RJ-45), Source: 65W 89% Adapter, USB Calliope Keyboard, Black, English (EU), USB Calliope Mouse, Black, 2Wx1, Camera: None, Color: Black, Weight 1.11 kg, Dimensions 179 x 182.9 x 36.5 mm, Warranty: 3-year, OS: Windows 11 Pro, Romanian / English
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 256GB |
| Microsoft-OS | No |
| Display port | 1 |
| Culoare | Negru |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| RAM | 8GB |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Mouse | USB Calliope Mouse, Black |
| Numar Nuclee | 6 |
| Producator placa video | Intel |
| Producător procesor | Intel |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| HDD | None |
| Format desktop | MiniPC |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| SSD | 256GB |
| Tip procesor | Intel Core i3 |
| Model procesor | 1215U |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | SFF |
| Tip Memorie | DDR4 |
| Destinat pentru | Business |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Versiune OS | 64 bit |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Frecventa turbo max | 4.40 GHz |
| Numar Thread-uri | 8 |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| BLUETOOTH | 5.2 |
| USB 3.1 | 2 |
| Cache | 10 MB Smart Cache |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics |
| Capacitate memorie | 8 GB |
| Stocare inclusa | Da |
| Max TDP | 55 W |
| Numar procesoare | 1 |
| Tehnologie | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Tip sloturi memorie | SODIMM |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Compatibilitate DIMM | SODIMM |
| Tip | Integrata |
| Familie placa video | UHD Graphics |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| USB 2.0 | 2 |
| Socket procesor | 1744 |
| LAN | 1 Gbps |
| Recomandat | Small Office |
| Frecventa memorie | 3200 MHz |
| Slot 1 | 8 GB |
| Eficienta | 89 % |
| Altele | Tip SSD: M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Slot M.2 | 1 x M.2 pentru SSD1 x M.2 pentru WLAN |
| Tastatura: | USB Calliope Keyboard, Black, English (EU) |
| USB Type-C | 1 x USB 3.2 Tip-C (Gen2) |
| Kensington lock | Da, 3 x 7 mm |
| Bay-uri 2.5-inch | 1 |
| Monitor inclus | Nu |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| Tip carcasă | Micro Form Factor |
| Model | ALC256 |
| Tip Boxe | Mono |
| Sursa | 65 W |
| Audio | 1 x combo |
| Suport TPM | Da (Firmware TPM 2.0) |
| Familie Procesor | Intel Core i3 din a doisprazecea generatie |
| Putere | 1 x 2 W |
| Dimensiune | 179 x 182.9 x 36.5 mm |
| Greutate | 1.11 kg |
| HDMI | 1 x HDMI 2.1 TMDS |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 36 |
JUCARIE 2IN1 TRACTORAS, TOMY 









Nu există recenzii încă.