- Nu poți să adaugi „Desktop Business ASUS ExpertCenter D9 MT cu procesor Intel Core” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Desktop Consumer Lenovo IdeaCentre Mini 01IRH10R cu procesor Intel Core
5 în stoc
3,256.99 lei
5 în stoc
Desktop Lenovo IdeaCentre Mini 01IRH10R , Intel® Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB Intel Smart Cache, video Integrated Intel® Graphics, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-5600; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Up to 32GB DDR5-5600, 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe®, no ODD, no Card Reader, , 2.5GbE (RJ-45), Wi-Fi® 7, 802.11be 2×2, Bluetooth 5.4, Porturi: Rear: 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with DisplayPort™ 1.4; 1x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x HDMI® 2.1 TMDS; 1x DisplayPort™ 1.4b; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector; Front: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with Always On; 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), 150W 92%, Firmware TPM 2.0 integrated in SoC, None, None, No speakers, None, Luna Grey, greutate 1.8 kg, dimensiuni 191 x 195 x 42.7mm, 2-year, Courier or Carry-in, Free DOS, Green Certifications: RoHS compliant
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Microsoft-OS | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| RAM | 16GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| Card reader integrated | No |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| Password protection | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory channels | Single-channel |
| Processor cores | 8 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor boost frequency | 4.8 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Antenna type | 2×2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Maximum turbo power | 115 W |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Performance cores | 4 |
| Efficient cores | 4 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Operating altitude | 0 – 3048 m |
| Processor threads | 12 |
| Processor base power | 45 W |
| Maximum internal memory | 32 GB |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 1 |
| Mouse included | No |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.6 GHz |
| On-board graphics card family | Intel Graphics |
| Ethernet LAN data rates | 2500 Mbit/s |
| Operating system installed | No |
| Keyboard included | No |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 3 |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Number of processors installed | 1 |
| Display included | No |
| Placement supported | Horizontal/Vertical |
| Power supply input voltage | 100 – 240 V |
| Chassis type | Mini PC |
| Power Supply | 150 W |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 0 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Performance-core base frequency | 2.2 GHz |
| Efficient-core base frequency | 1.6 GHz |
| Producător procesor | Intel |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Tip stocare | SSD |
| Unitate optica | Nu |
| Wireless | Da |
| HDD | None |
| SSD | 512GB |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Sistem Operare Desktop PC | Fara OS |
| Tip | DDR5 |
| Format desktop | MiniPC |
| Tip procesor | Intel Core i5 |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | Mini Tower |
| Processor family | Intel Core 5 |
| Destinat pentru | Consumer |
| Processor generation | Intel Core (Series 2) |
| Model procesor | 210H |
| Processor model | 210H |
| BLUETOOTH | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Weight | 1.8 kg |
| Audio system | High Definition Audio |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | Grey |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Colour name | Luna Grey |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Product type | Mini PC |
| Certification | ENERGY STAR,RoHS |
| Height | 427 mm |
| Width | 191 mm |
| Depth | 19.5 mm |
| Volume | 1 L |
| Audio Chip | Realtek ALC256 |
| Password protection type | HDD |
| DisplayPort version | 1.4b |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 24 |
Apple 11-inch iPad Air (M3) Cellular 1TB - Space Grey
Nu există recenzii încă.