- Nu poți să adaugi „Desktop Business HP Pro 400 G9 cu procesor Intel Core” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Stoc epuizat
5,859.99 lei
Stoc epuizat
Desktop HP ProDesk 400 G9 Desktop Mini, Intel Core i7-14700T 20-Core (1.3 GHz, up to 5.2 GHz, 28MB), video integrat Intel UHD Graphics 770, RAM 16GB DDR5 4800MHz (1x16GB), SSD 512GB M.2 2280 PCIe NVMe , No ODD, LAN 10/100/1000, Intel AX211 Wi-Fi 6E + Bluetooth 5.3, porturi: 3x USB Type-A 10Gbps/ 2x USB Type-A 5Gbps/1x USB Type-C 20Gbps/ 1x HDMI 2.1/ 1x DP 1.4/ 1x RJ-45/ 1x headphones/ microphone, sloturi: 1 M.2 PCIe x1 2230; 1 M.2 PCIe x4 2280, HP 125 Black Wired Keyboard, HP 125 Black Wired Mouse, HD audio, Sursa 90W, Black, greutate 1.42kg, Microsoft Windows 11 Pro 64, 3yw
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Wi-Fi | Yes |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| SSD capacity | 512 GB |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| Password protection | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenna type | 2×2 |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Processor boost frequency | 5 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5 GHz |
| Efficient-core base frequency | 0.9 GHz |
| SSD interface | PCI Express |
| Introduction year | 2024 |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| Processor family | Intel® Core™ i7 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.7 GHz |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Processor cache type | L3 |
| HP segment | Business |
| Performance-core base frequency | 1.3 GHz |
| HP Support Assistant | Yes |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 1 |
| Password protection type | BIOS, Power on |
| Keyboard included | Yes |
| Performance cores | 8 |
| Processor generation | Intel® Core™ i7 (14th gen) |
| Processor cores | 20 |
| Processor threads | 28 |
| Efficient cores | 12 |
| Processor cache | 33 MB |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 0 |
| On-board graphics card model | Intel UHD Graphics 770 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 3 |
| Motherboard chipset | Intel Q670 |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Processor base power | 35 W |
| Audio Chip | Realtek ALC3252 |
| Keyboard connectivity | Wired |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Display included | No |
| Power supply input voltage | 100 – 240 V |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Number of 2.5 bays | 1 |
| Power supply input frequency | 50 – 60 Hz |
| Chassis type | Mini PC |
| Market positioning | Proven productivity |
| Power Supply | 90 W |
| Maximum turbo power | 106 W |
| Processor model | i7-14700T |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 0 |
| Producător procesor | Intel |
| Tip procesor | Intel Core i7 |
| Tip stocare | SSD |
| Unitate optica | Nu |
| Wireless | Da |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Tip RAM | non-ECC |
| HDD | None |
| Tip | DDR5 |
| Format desktop | MiniPC |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Model placa video | Intel UHD Graphics 770 |
| Sloturi memorie | N/A |
| SSD | 512GB |
| Model procesor | 14700T |
| DT-CPU | Intel |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT |
| Destinat pentru | Business |
| Microphone in | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Product colour | Black |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Depth | 175 mm |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 35 °C |
| Memory slots | 2x DIMM |
| Sustainability compliance | Yes |
| Country of origin | China, Thailand |
| Package depth | 235 mm |
| Package height | 132 mm |
| Colour name | Jack black |
| Product type | Mini PC |
| Package weight | 3.4 kg |
| Width | 177 mm |
| Package width | 498 mm |
| Height | 177 mm |
| Intel® Turbo Boost Technology | Yes |
| Weight | 14.2 kg |
| Input device model | HP 125 Wired Mouse |
| UNSPSC-code | 43211507 |
| Producator | HP |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.