- Nu poți să adaugi „Desktop Business HP Pro 400 G9 cu procesor Intel Core” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
18 în stoc
6,082.99 lei
18 în stoc
Desktop HP ProDesk 4 G1i Tower, Intel Core Ultra 5 225 10-Core (3.3GHz, up to 4.9GHz, 20MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 16GB DDR5 5600MHz (1x16GB), SSD 1TB PCIe-5×4 2280 M.2, no ODD, LAN 10/100/1000, Intel AX211 Wi-Fi 6E + Bluetooth 5.3, porturi: 3x USB Type-A 10Gbps/ 2x USB Type-A 5Gbps/ 3x USB Type-A 480Mbps/ 1x USB Type-C 10Gbps/ 1x HDMI 2.1/ 1x DP 2.1/ 1x RJ-45/ 1x headphones/ microphone, sloturi: 1 x M.2 2230; 2 PCIe 3 x1; 2 x M.2 2280; 1 x PCIe 4 x16, No Included Keyboard, No Included Mouse, Realtek ALC3252, Sursa 280W, Black, greutate 5.37Kg, Windows 11 Pro 64bit, 1yw
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 1TB |
| Display port | 1 |
| HDMI | 1 |
| Culoare | Negru |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| RAM | 16GB |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Format desktop | Tower |
| Producător procesor | Intel |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Tip RAM | non-ECC |
| HDD | None |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Sloturi memorie | 4 |
| SSD | 1TB |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | Tower |
| Model placa video | Intel UHD Graphics 630 |
| Tip Memorie | DDR5 |
| Destinat pentru | Business |
| Tip procesor | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesor | Intel core Ultra 5 |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Versiune OS | 64 bit |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Frecventa procesor | 3.30 GHz |
| Numar Nuclee | 10 |
| Numar Thread-uri | 10 |
| USB 3.1 | 3 |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost, pana la 13 TOPS |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 5 din a doua serie |
| Slot M.2 | 2 |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Stocare inclusa | Da |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| USB 2.0 | 3 |
| PFC | Activ |
| Recomandat | Midsize Office |
| Numar procesoare | 1 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Frecventa memorie | 5600 MHz |
| Slot 1 | 16 GB |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Tip | Integrata |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| Producator placa video | Intel Graphics |
| LAN | 1 Gbps |
| Tehnologie | 3 nm |
| Socket procesor | 1851 |
| Eficienta | 92 % |
| Model | ALC3252 |
| Tastatura: | Nu |
| Cache | 20 MB Intel Smart Cache |
| Monitor inclus | Nu |
| Tip sloturi memorie | UDIMM |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| Tip carcasă | Tower |
| Bay-uri 3.5-inch intern | 2 |
| Max TDP | 121 W |
| Altele | Tip SSD: M.2 PCIe |
| Slot PCI Express x16 | 1x PCIe 4.0 |
| Mouse | Nu |
| Audio | 1 x 3.5 mm jack |
| Slot PCI Express x1 | 2x PCIe 3.0 |
| Dimensiune | 337 x 308 x 155 mm |
| Greutate | 5.58 kg |
| Sursa | 280 W |
| Frecventa turbo max | 4.90 GHz |
| Nucleu | Arrow lake |
| USB Type-C | 1x USB 3.2 Gen 2 Tip-C |
| Producator | HP |
| Garantie | 12 |

Nu există recenzii încă.