- Nu poți să adaugi „Desktop Business HP Pro Mini 400 G9 cu procesor Intel” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
14 în stoc
6,746.99 lei
14 în stoc
Desktop HP ProDesk 4 G1i Desktop Mini, Intel Core Ultra 7 265T 10-Core (1.5GHz, up to 5.3GHz, 30MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 32GB DDR5 5600MHz (1x32GB), SSD 512GB M.2 2280 PCIe NVMe , no ODD, LAN 10/100/1000, Intel AX211 Wi-Fi 6E + Bluetooth 5.3, porturi: 2x USB Type- A 10Gbps/ 3x USB Type-A 5Gbps/1x USB Type-C 20Gbps/ 1x HDMI 2.1/ 2x dual mode DP 2.1/ 1x RJ-45/ 1x headphones/ microphone, sloturi: 1 M.2 PCIe x1 2230; 2 M.2 PCIe x4 2280, No Included Keyboard, No Included Mouse, HD audio, Sursa 90W, Black, greutate 1.19kg, Microsoft Windows 11 Pro 64, 1yw
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Wi-Fi | Yes |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| RAM | 32GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Password protection | Yes |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Processor family | Intel Core Ultra 7 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card model | Intel Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenna type | 2×2 |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Ethernet LAN | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 32 GB |
| SSD interface | PCI Express |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| Processor cache type | L3 |
| HP segment | Business |
| Processor cache | 30 MB |
| On-board graphics card family | Intel Graphics |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 1 |
| Password protection type | BIOS, Power on |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 2 |
| Processor cores | 20 |
| Processor boost frequency | 5.3 GHz |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Processor threads | 20 |
| Audio Chip | Realtek ALC3252 |
| Chassis type | Mini PC |
| Market positioning | Proven productivity |
| Power Supply | 90 W |
| Producător procesor | Intel |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Tip stocare | SSD |
| Unitate optica | Nu |
| Wireless | Da |
| HDD | None |
| SSD | 512GB |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Tip | DDR5 |
| Format desktop | MiniPC |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | USFF |
| NPU performance up to | 13 TOPs |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT |
| Tip procesor | Intel Core Ultra 7 |
| Destinat pentru | Business |
| HP Artificial Intelligence | AI PC |
| Motherboard chipset | Intel Q870 |
| Model procesor | 265T |
| Processor model | 265T |
| Microphone in | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Product colour | Black |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 35 °C |
| Memory slots | 2x DIMM |
| Sustainability compliance | Yes |
| Package height | 240 mm |
| Weight | 1.2 kg |
| Colour name | Jack black |
| Package weight | 3.4 kg |
| Depth | 181 mm |
| Width | 177 mm |
| Package depth | 105 mm |
| Height | 177 mm |
| Package width | 481 mm |
| Intel® Turbo Boost Technology | Yes |
| UNSPSC-code | 43211507 |
| Producator | HP |
| Garantie | 12 |

Nu există recenzii încă.