- Nu poți să adaugi „Mac mini: Apple M4 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural Engine” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Stoc epuizat
3,165.00 lei
Stoc epuizat
Desktop HP 290 G9 Tower, Intel Core i5-13500 14 Core (2.5GHz, up to 4.8GHz, 24MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 16GB DDR4 3200MHz (1x16GB), SSD 512GB M.2 PCle NVMe, No ODD, LAN 10/100/1000, Realtek RTL8852BE Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.3, porturi: 4 x USB 2.0/ 4x USB Type-A 5Gbps/ 1x HDMI/ 1x line in/ 1x line out/ 1x RJ-45/ 1x VGA, sloturi: 1 PCIe 4×16/ 1 PCIe 3×1/ 2x M.2, HP Black 125 Wired Keyboard, HP Black 125 Wired Mouse, HD audio, speaker integrat, Sursa 180W, Black, greutate 4.7 Kg, FreeDOS, 3yw
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Microsoft-OS | No |
| Wi-Fi | Yes |
| VGA | 1 |
| HDMI | 1 |
| Culoare | Negru |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| SSD capacity | 512 GB |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| SSD interface | PCI Express |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Introduction year | 2023 |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| WLAN controller manufacturer | Realtek |
| Processor cores | 14 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.5 GHz |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Processor cache type | L3 |
| HP segment | Business |
| Ethernet LAN data rates | 10,1000,100 Mbit/s |
| HP Support Assistant | Yes |
| WLAN controller model | Realtek RTL8852BE |
| Password protection type | BIOS, Power on |
| HP JumpStart | Yes |
| Keyboard included | Yes |
| Operating system installed | FreeDOS |
| Processor base power | 65 W |
| On-board graphics card model | Intel UHD Graphics 770 |
| Mouse included | Yes |
| Processor model | i5-13500 |
| Performance-core base frequency | 2.5 GHz |
| Efficient-core base frequency | 1.8 GHz |
| Maximum turbo power | 154 W |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Processor threads | 20 |
| Keyboard connectivity | Wired |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| Line-out | Yes |
| Chassis type | Tower |
| Placement supported | Vertical |
| Power Supply | 180 W |
| Display included | No |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 1 |
| Line-in | Yes |
| Number of 3.5 bays | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
| Market positioning | Proven productivity |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Serial ports quantity | 1 |
| Motherboard chipset | Intel H670 |
| Audio Chip | Realtek ALC3867 |
| HP Security tools | Padlock loop; Trusted Platform Module (TPM) 2.0; Integrated accessories cable lock; Slim cable lock |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197961847147 |
| Power supply input voltage | 50 – 60 V |
| Power supply input frequency | 100 – 240 Hz |
| Sustainable technologies and materials | 15% post-consumer recycled plastic; 80 Plus® Gold power supplies available |
| Producator placa video | Intel |
| Format desktop | Tower |
| Producător procesor | Intel |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Tip stocare | SSD |
| HDD | None |
| SSD | 512GB |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Sistem Operare Desktop PC | Fara OS |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| Tip procesor | Intel Core i5 |
| Model procesor | 13500 |
| Tip Memorie | DDR4 |
| Destinat pentru | Business |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Memory slots | 2x DIMM |
| Package weight | 8 kg |
| Weight | 4.7 kg |
| Product type | PC |
| Package depth | 400 mm |
| Package width | 287 mm |
| Package height | 499 mm |
| Harmonized System (HS) code | 8471500000 |
| Width | 155 mm |
| Height | 337 mm |
| Compatible memory cards | MiniSD, Smart Media xD |
| Depth | 303 mm |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Sistem de operare | Fara sistem de operare |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Cache | 24 MB Smart Cache |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Numar Nuclee | 14 |
| Numar Thread-uri | 20 |
| Familie Procesor | Intel Core i5 din a treisprezecea generatie |
| Kensington lock | Da |
| Frecventa procesor | 2.50 GHz |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Stocare inclusa | Da |
| PFC | Activ |
| Eficienta | 90% |
| Recomandat | Midsize Office |
| Numar procesoare | 1 |
| Socket procesor | 1700 |
| Tehnologie | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Max TDP | 154 W |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics 770 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Memorie inclusa | Da |
| Slot 1 | 16 GB |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Tip | Integrata |
| Familie placa video | UHD Graphics |
| Model placa video | 770 |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Tastatura: | Da, USB |
| Mouse | Da, USB |
| Frecventa memorie | 3200 MHz |
| Altele | Tip SSD: PCI Express NVMe |
| Unitate optica | Fara unitate optica integrata |
| Monitor inclus | Nu |
| Casti | 1x combo |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| Tip carcasă | Tower |
| Canale audio | 7.1 |
| USB 3.0 | 4 |
| Slot PCI Express x16 | 1 |
| USB 2.0 | 4 |
| Sursa | 180 W |
| Bay-uri 3.5-inch intern | 2 |
| Slot PCI Express x1 | 1 |
| Tip sloturi memorie | DIMM |
| Compatibilitate DIMM | DIMM |
| Frecventa turbo max | 4.80 GHz |
| Chipset | Intel H670 |
| Dimensiune | 155 x 303 x 337 mm |
| Greutate | 4.70 kg |
| Audio | 1x line-out1x line-in |
| Suport TPM | DaTPM 2.0 |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Producator | HP |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.