- Nu poți să adaugi „Desktop ConsumerDELLQCT1250 cu procesor Intel Intel Core i7 14700 pana” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Desktop BusinessDELLDECS125I58512W11P cu procesor Intel Intel Core i5 14400 pana
1 în stoc
4,581.99 lei
1 în stoc
Desktop Dell Slim ECS1250, 180W Chassis, Energy Star Label , Intel(R) Core(TM)i5 14400 (20 MB cache, 10 Cores, 16 threads, up to 4.7 GHz), Intel(R) UHD Graphics 730 with shared graphics memory, 8GB, 8GBx1, DDR5, 4800MT/s, 512GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, No Optical Drive, 3.0 SD Card Reader, MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2×2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth wireless card, MT7920 Wireless Driver EDB, Dell Optical Mouse – MS116 (Black), Dell Wired Keyboard – KB216 – US International (QWERTY) – Black, External ports: Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps), USB ports: Front: 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C port, Rear: 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports with Smart Power On, 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, Audio port: 1 x global headset (headphone and microphone combo) jack, Video port(s) For computers shipped with an Intel Core Ultra 5 225 or Intel Core Ultra 7 265 processor: 1 x DisplayPort 1.4 (HBR3) port, For computers shipped with an Intel Core i3 14100, Intel Core i5 14400 or Intel Core i7 14700 processor: 1 x DisplayPort 1.4 (HBR2) port, 1 x HDMI 2.1 (TDMS) port, Media-card reader: 1 x SD-card slot (optional), Power- adapter port: 1 x power-cable connector, Peripheral port : 1 x legacy serial port (optional), Security-cable slot: Kensington security-cable slot, 1 x padlock ring slot, Internal slots: M.2: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2230 or 2280 slot for solid state drive, SATA: 1 x SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard drive, PCIe: 1 x half- height PCIe x16 slot, 2 x half-height PCIe x1 slots, Weight: 3.49 kg (7.69 lb), Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service, McAfee Business Protection 1-year, McAfee+ Premium 30-day trial
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Display port | 1 |
| HDMI | 1 |
| Culoare | Negru |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| RAM | 8GB |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Greutate | 3.49 kg |
| Producator placa video | Intel |
| Producător procesor | Intel |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| HDD | None |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| SSD | 512GB |
| Tip procesor | Intel Core i5 |
| Format desktop | SFF – Small Form Factor |
| Model procesor | 14400 |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | SFF |
| Tip Memorie | DDR5 |
| Destinat pentru | Business |
| Memorie maxima | 64 GB |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Versiune OS | 64 bit |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Numar Thread-uri | 16 |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Kensington lock | Da |
| Security lock | Da |
| Numar Nuclee | 10 |
| Suport TPM | Da, 2.0 |
| Frecventa procesor | 2.50 GHz |
| Familie Procesor | Intel Core i5 din a paisprezecea generatie |
| Capacitate memorie | 8 GB |
| Stocare inclusa | Da |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| PFC | Activ |
| Numar procesoare | 1 |
| Socket procesor | 1700 |
| Tehnologie | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Tip | Integrata |
| Familie placa video | UHD Graphics |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| Tastatura: | DaTastatura Dell KB216, USB, Black |
| Mouse | DaMouse Optic Dell MS116, USB, Black |
| USB 2.0 | 2 |
| LAN | 1 Gbps |
| Recomandat | Small Office |
| Slot 1 | 8 GB |
| Software inclus | McAfee Business Protection 1-anMcAfee+ Premium 30-zile trial |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics 730 |
| Model placa video | 730 |
| Frecventa memorie | 4800 MHz |
| SATA III | 1 |
| Cache | 20 MB Intel Smart Cache |
| Max TDP | 148 W |
| Monitor inclus | Nu |
| Tip sloturi memorie | UDIMM |
| Tip carcasă | Small Form Factor |
| Bay-uri 3.5-inch intern | 1 |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| Model | ALC3204 |
| Slot PCI Express x1 | 2 |
| Slot PCI Express x16 | 1 |
| Altele | Tip SSD: M.2 PCIe NVMe |
| Dimensiune | 293 x 303.5 x 95 mm |
| Sursa | 180 W Bronze |
| Frecventa turbo max | 4.70 GHz |
| Audio | 1 x combo |
| USB Type-C | 1x USB 3.2 Gen 1 Tip C |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.