- Nu poți să adaugi „Desktop ConsumerDELLQCT1250 cu procesor Intel Intel Core i3 14100 pana” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Desktop BusinessDELLDLQVT126I58512UBU.P cu procesor Intel Intel Core i5 14500 pana
50 în stoc
3,883.99 lei
50 în stoc
DELL PRO Tower Essential QVT1260, Intel(R) Core(TM) i5-14500 vPro(R) (14 cores, up to 5.0GHz), Intel(R) UHD Graphics 770, 8 GB: 1 x 8 GB, DDR5, 4800 MT/s, 512GB M.2 PCIe NVMe SSD, MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2×2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth(R) wireless card, Dell Wired Keyboard – KB216 – US International (QWERTY) – Black, Dell Optical Mouse – MS116 – Black, Ports and connectors: Network: 1 x RJ45 Ethernet port (10/100/1000 Mbps), USB: 3 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C port, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports with SmartPower On, Audio: 1 x global headset jack, Video: 1 x DisplayPort 1.4a (HBR2), 1 x HDMI 2.1 (TMDS) port, Power: 1 x power-cable connector, Security: 1 x padlock ring, 1 x security-cable slot (Kensington lock), Internal: PCIe: 1 x PCIe x16 full-height slot, 2 x PCIe x1 full-height slots, SATA: 1 x SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard drive, M.2: 1 x M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2230/2280 slot for SSD, Memory: 2 x UDIMM slots, DDR5, Memory speed: 4800 MT/s, Weight: min 4.16 kg, max 6.86 kg, Ubuntu 24.04 LTS, 3y Basic Onsite Service Warranty
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Display port | 1 |
| HDMI | 1 |
| Culoare | Negru |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| RAM | 8GB |
| Microsoft-OS | LINUX |
| Producator placa video | Intel |
| Format desktop | Tower |
| Producător procesor | Intel |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Sistem Operare Desktop PC | Linux |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| HDD | None |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| SSD | 512GB |
| Tip procesor | Intel Core i5 |
| Model procesor | 14500 |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | Tower |
| Tip Memorie | DDR5 |
| Destinat pentru | Business |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Sistem de operare | Ubuntu Linux |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Numar Nuclee | 14 |
| Numar Thread-uri | 20 |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Frecventa turbo max | 5.00 GHz |
| Kensington lock | Da |
| Cache | 24 MB Intel Smart Cache |
| Frecventa procesor | 2.60 GHz |
| Suport TPM | Da, 2.0 |
| Cip AI integrat | Nu |
| Versiune OS | 24.04 LTS |
| Familie Procesor | Intel Core i5 din a paisprezecea generatie |
| Capacitate memorie | 8 GB |
| Stocare inclusa | Da |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| PFC | Activ |
| Numar procesoare | 1 |
| Socket procesor | 1700 |
| Tehnologie | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Max TDP | 154 W |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics 770 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Tip | Integrata |
| Familie placa video | UHD Graphics |
| Model placa video | 770 |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| Tastatura: | DaTastatura Dell KB216, USB, Black |
| Mouse | DaMouse Optic Dell MS116, USB, Black |
| USB 2.0 | 2 |
| LAN | 1 Gbps |
| Recomandat | Small Office |
| Slot 1 | 8 GB |
| Frecventa memorie | 4800 MHz |
| Monitor inclus | Nu |
| Tip sloturi memorie | UDIMM |
| Sursa | 180 W 80 PLUS Bronze |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| Tip carcasă | Tower |
| Model | ALC3204 |
| Slot PCI Express x1 | 2 |
| Altele | Tip SSD: M.2 PCIe NVMe |
| Audio | 1 x combo |
| Dimensiune | 293 x 324.3 x 154 mm |
| USB Type-C | 1x USB 3.2 Gen 1 Tip C |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Slot PCI Express x16 | 1x PCIe 3.0 |
| Slot M.2 | 1 x M.2 (stocare)1 x M.2 (WiFi/BT) |
| Greutate | 4.16 kg |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Toner Canon C-EXV59B, black, capacitate 30k pagini, pentru iR 2625i/2630i/2645i.
Switch TP-Link TL-SF1048, 48 port, 10/100Mbps
APC BATERIE UPS APCRBC177
Switch D-Link GO-SW-16G, 16 port, 10/100/1000 Mbps 
Nu există recenzii încă.