- Nu poți să adaugi „Desktop Business Dell Slim ECS1250 cu procesor Intel Core Ultra” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Stoc epuizat
4,870.99 lei
Stoc epuizat
Dell Pro Micro QCM1255, 90 Watt A/C Adapter, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, AMD Ryzen(TM) 7 PRO 8700GE (16 TOPS NPU, 8 cores, up to 5.1GHz), 35W CPU, 16 GB: 2 x 8 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC, 512GB SSD TLC, No Optical Drive, Internal Speaker, Internal WiFi Antenna, MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 2×2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® wireless card, internal antenna, Wireless Driver, MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 2×2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth(R) wireless card, Dell Wired Mouse – MS116 – Black, Dell Wired Keyboard – KB216 – US International (QWERTY) – Black, External ports: Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps), USB ports: 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C port, 3 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports with Smart Power On, Audio port: 1 x headset (headphone and microphone combo) port, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 (TMDS) port, 1 x DisplayPort 1.4a (HBR3 support) port, Power-adapter port: 1 x 4.5 mm DC-in port, Security-cable slot: 1 x security-cable slot (for Kensington locks), 1 x padlock ring, Internal slots: M.2: 1 x M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, 2 x M.2 2230/2280 Gen4 slots for solid-state drive, Memory slots: 2 x SODIMM slots, Memory type DDR5, Memory speed 4800 MT/s, Maximum memory configuration 64 GB, Minimum memory configuration 8 GB, Weight: Minimum – 1.17 kg (2.57 lbs), Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| Operating shock | 40 G |
| SSD capacity | 512 GB |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory data transfer rate | 4800 MT/s |
| Processor cores | 8 |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 8 GB |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Antenna type | 2×2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Cable lock slot | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Operating altitude | -15.2 – 3048 m |
| Non-operating altitude | -15.2 – 10668 m |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| SSD interface | PCI Express |
| Audio Chip | Realtek ALC3204 |
| Processor cache type | L3 |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor cache | 16 MB |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| SSD memory type | TLC |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Processor threads | 16 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Processor boost frequency | 5.1 GHz |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 0 |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Processor base power | 35 W |
| Number of processors installed | 1 |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| DisplayPort version | 1.4a |
| Display included | No |
| Placement supported | Horizontal/Vertical |
| Power supply input voltage | 100 – 240 V |
| Operating vibration | 0.26 G |
| Non-operating vibration | 1.37 G |
| Non-operating shock | 105 G |
| Power Supply | 90 W |
| Audio output channels | 4.0 channels |
| WLAN controller manufacturer | MediaTek |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 0 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 780M |
| On-board graphics card family | AMD Radeon |
| Processor family | AMD Ryzen™ 7 PRO |
| Processor generation | AMD Ryzen PRO 8000 Series |
| Tip stocare | SSD |
| Unitate optica | Nu |
| Wireless | Da |
| HDD | None |
| SSD | 512GB |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Tip | DDR5 |
| Format desktop | MiniPC |
| Producător procesor | AMD |
| Serie placa video | AMD Radeon Series |
| WLAN controller model | MediaTek MT7925 |
| Destinat pentru | Consumer |
| PAIA version | GaBi version 1, 2024 |
| Trial software | McAfee Business Protection 1-year,Microsoft Office Trial |
| Placa video dedicata | N/A |
| Chassis type | Micro PC |
| Motherboard chipset | AMD PRO 665 |
| Model procesor | 8700G |
| Model placa video | AMD Radeon 780M |
| Processor frequency | 3.6 GHz |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Product colour | Black |
| DC-in jack | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 65 °C |
| Cables included | AC |
| Audio system | High Definition Audio |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Width | 36 mm |
| Height | 182 mm |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Product type | Mini PC |
| Depth | 178 mm |
| Weight | 1.39 kg |
| Processor model | 8700GE |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 92.7 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 46.5354 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 2.2248 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 43.4763 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 0.46 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 49.2237 |
| Producator | DELL |
| Garantie | 0 |

Nu există recenzii încă.