Stoc epuizat
6,411.99 lei
Stoc epuizat
All-in-One HP ProOne 440 G9 23.8 inch Non-Touch IPS FHD (1920×1080) Anti-Glare, Intel Core i5-14500T 14 Core (1.7 GHz, up to 4.8 GHz, 24MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 8GB DDR5 4800MHz (1x8GB), SSD 512GB M.2 2280 PCle NVMe, No ODD, LAN 10/100/1000, Realtek 8852BE Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.3, porturi: 1x USB Type-C 10Gbps/ 2x USB Type-A 5Gbps/ 3x USB Type-A 10Gbps/ 1x RJ-45/ 1x DP 1.4a/ 1x HDMI 1.4/ 1x headphone/microphone, 1x M.2 2230/ 1 M.2 2280 (1 M.2 slot for WLAN and 1 M.2 2280 slot for storage.), Fixed Stand, No Included Keyboard, No Included Mouse, Camera 5 MP, Sursa 120W, Black, greutate 7.77Kg, Microsoft Windows 11 Pro 64, 3yw NBD onsite
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Display port | 1 |
| HDMI | 1 |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| RAM | 8GB |
| AIO-Format | Regular |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Touchscreen | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Sistem Operare AIO | Windows 11 Pro |
| USB Type-C | Da |
| Diagonala display | 24 inch |
| Tip display | FHD |
| Tip stocare | M.2 nVME |
| Tip placă video | Integrata |
| Producator placa video | Intel |
| Ethernet (RJ-45) | Da |
| Serie placa video | Intel |
| USB Type A | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Tip procesor | Intel Core i5 |
| DisplayPort | Da |
| Culoare | Negru |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Model GPU | UHD 770 |
| Model procesor | 14500T |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| AIO-CPU | Intel-i5 |
| AIO-Screen-Size | 24" |
| Tip Memorie | DDR5 |
| Destinat pentru | Business |
| Copilot+ PC | N/A |
| Thunderbolt | N/A |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Versiune OS | 64 bit |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Format | Full HD |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Numar Nuclee | 14 |
| Numar Thread-uri | 20 |
| Cache | 24 MB Intel Smart Cache |
| Frecventa procesor | 1.70 GHz |
| Frecventa turbo max | 4.80 GHz |
| Suport TPM | Da, 2.0 |
| USB 3.1 | 3 |
| Familie Procesor | Intel Core i5 din a paisprezecea generatie |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Capacitate memorie | 8 GB |
| Stocare inclusa | Da |
| PFC | Activ |
| Recomandat | Midsize Office |
| Numar procesoare | 1 |
| Socket procesor | 1700 |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics 770 |
| Monitor inclus | Da |
| Widescreen | Da |
| Suprafata ecran | Anti-Glare |
| IPS display | Da |
| All-in-One | Da |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Tip sloturi memorie | SODIMM |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Compatibilitate DIMM | SODIMM |
| Tip | Integrata |
| Familie placa video | UHD Graphics |
| Model placa video | 770 |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| Tip carcasă | All-In-One |
| RJ-45 LAN | 1 |
| Max TDP | 92 W |
| Ecran | LED Backlit |
| Unghi vizualizare | 178/178 grade |
| LAN | 1 Gbps |
| Slot 1 | 8 GB |
| Jack casti | 1 x Combo |
| Suport OpenGL | 4.6 |
| Suport | AIO Stand |
| Senzor webcam | 5.0 mpx |
| Altele | Luminozitate: 250 niti |
| Frecventa memorie | 4800 MHz |
| Tehnologie | 72% NTSC |
| Webcam integrat | Da (Pull-up) |
| Slot M.2 | 1 x M.2 2280 pentru SSD1 x M.2 2230 pentru WLAN |
| SATA III | 1 |
| Model | ALC3252 |
| Dimensiune | 539.3 x 225 x 379.4 mm |
| Greutate | 7.77 kg |
| Bay-uri 2.5-inch | 1 |
| Sursa | Adaptor extern 120 W |
| Tastatura: | Nu |
| Mouse | Nu |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Producator | HP |
| Garantie | 36 |
Apple 13-inch iPad Air (M3) Cellular 256GB - Space Grey
Nu există recenzii încă.