Sursa PC 1stPlayer® HA-750AC2, 750W, 80 PLUS®, PFC activ, culoare
SKU: HA-750AC2
Producator: 1st player
Disponibilitate:
Stoc epuizat
Stoc epuizat
Sursa PC 1stPlayer® HA-750AC2, 750W, 80 PLUS®, PFC activ, culoare neagra
SKU: HA-750AC2 Categorie:
Number of fans
1 fan(s)
Purpose
PC
Fan diameter
12 cm
Motherboard power connector
20+4 pin ATX
Cabling type
Non-Modular
Power supply unit (PSU) form factor
ATX
Total power
750 W
Power Factor Correction (PFC) type
Active
80 PLUS certification
80 PLUS
Efficiency
80Plus
Modular
No
PSU Type
ATX
Iluminare RGB
Nu
Certificare 80 Plus
PSU Power
750 W
PFC
Active
Power protection features
Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Surge & inrush, Under voltage
Bearing technology
Hydro bearing
Product colour
Black
Weight
2 kg
Depth
150 mm
Height
86 mm
Warranty-Period
5 year(s)
Country of origin
China
On/off switch
Yes
AC input voltage
200 – 240 V
Width
145 mm
AC input frequency
47 – 60 Hz
Conectivitate
N/A
Compliance certificates
CCC, CE, EAC, RoHS, UKCA
Certification
Producator
1st PLAYER
Garantie
36
Bazat pe 0 păreri
0.0 în ansamblu
0
Fii primul care face review la “Sursa PC 1stPlayer® HA-750AC2, 750W, 80 PLUS®, PFC activ, culoare”