SURSA 1STPLAYER HA-650AC1 650W 80+ Standard ALB, Active PFC, ATX,
SKU: HA-650AC1 WHITE
Producator: 1st player
Disponibilitate:
6 în stoc
6 în stoc
SURSA 1STPLAYER HA-650AC1 650W 80+ Standard ALB, Active PFC, ATX, Protectie OCP/OPP/OVP/SCP
SKU: HA-650AC1 WHITE Categorie:
Number of fans
1 fan(s)
Purpose
PC
Fan diameter
12 cm
Total power
650 W
Motherboard power connector
20+4 pin ATX
Cabling type
Non-Modular
Power supply unit (PSU) form factor
ATX
Power Factor Correction (PFC) type
Active
80 PLUS certification
80 PLUS
Efficiency
80Plus
Modular
No
PSU Type
ATX
Iluminare RGB
Nu
Conectivitate
Full – Modular
Certificare 80 Plus
PSU Power
650 W
PFC
Active
Power protection features
Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Surge & inrush, Under voltage
Bearing technology
Hydro bearing
Weight
2 kg
Product colour
White
Depth
150 mm
Height
86 mm
Warranty-Period
5 year(s)
Country of origin
China
On/off switch
Yes
AC input voltage
200 – 240 V
Width
145 mm
AC input frequency
47 – 60 Hz
Compliance certificates
CCC, CE, EAC, RoHS, UKCA
Certification
Producator
1st PLAYER
Garantie
36
Bazat pe 0 păreri
0.0 în ansamblu
0
Fii primul care face review la “SURSA 1STPLAYER HA-650AC1 650W 80+ Standard ALB, Active PFC, ATX,”