Disponibilitate:
5 în stoc
627.99 lei
5 în stoc
FORTRON PSU 850W 80+ Platinum
| Recomandat Gaming | Da |
|---|---|
| PSU Type | ATX |
| Iluminare RGB | Nu |
| Certificare 80 Plus | 80 PLUS Platinum |
| PSU Power | 850 W |
| Conectivitate | N/A |
| Numar de ventilatoare | 1x 120 mm |
| 20+4 Pin ATX | 1 |
| 6+2 PCI-E | 4 |
| Molex | 4 |
| -12V | 0.3 A |
| Rail +12V | 1 |
| PFC | Activ |
| +5V | 20 A |
| +3.3V | 20 A |
| Sursa Modulara | Da, Full Modulara |
| Permite Wire Management | Da |
| 4+4 Pin ATX/EPS | 2 |
| 16 Pin PCI-E | 1 |
| Putere sursă | 850 W |
| Permite Asamblare | Premium |
| Certificare | 80+ Platinum |
| +5Vsb | 3 A |
| SATA | 8 |
| Protectii: | OVP, OCP, OPP, OTP, SCP, UVP, SIP, NLO |
| Tip sursa | ATX12V V3.1 |
| Voltaj/Amperaj | 100-240V, 11-5.5A |
| +12V 1 | 70.83 A |
| Producator | FORTRON |
| Garantie | 0 |

Nu există recenzii încă.