Disponibilitate:
Stoc epuizat
2,439.99 lei
Stoc epuizat
SSD WD Red SSD 2.5″ 2 TB ATA III Serial 3D NAND
| Bracket-3.5in | No |
|---|---|
| Format SSD | 2.5" |
| _Recomandat Gaming | Nu |
| Iluminare LED | Nu |
| Interface | Serial ATA |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Interfata | SATA |
| Suport NVMe | Nu |
| NVMe | No |
| Read speed | 560 MB/s |
| Format | 2.5 inch |
| Capacitate | 2 TB |
| Write speed | 520 MB/s |
| TBW rating | 1300 |
| Component for | NAS |
| Citire max. | 560 MB/s |
| Interfață SSD | SATA |
| Scriere max. | 520 MB/s |
| Memory type | 3D NAND |
| Random read (4KB) | 87000 IOPS |
| Random write (4KB) | 83000 IOPS |
| SSD capacity | 2TB |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 70 °C |
| Storage temperature (T-T) | -55 – 85 °C |
| Weight | 346 g |
| Depth | 71.1 mm |
| Certification | FCC, UL, TUV, KC, RCM, BSMI, VCCI, Morocco, CE, UKCA , CB-Scheme |
| Height | 698 mm |
| Width | 100.1 mm |
| Producator | WD |
| Garantie | 60 |


Nu există recenzii încă.