Disponibilitate:
100 în stoc
1,840.99 lei
100 în stoc
PLaca video MSI GEFORCE RTX 5060 8G SHADOW 2X OC MAX
| Display port | 3 |
|---|---|
| HDMI | 1 |
| MiniDP | N/A |
| BUS memorie | 256bit |
| Numar Sloturi | Dual Slot |
| Chipset | nVidia |
| Capacitate | 8GB |
| Recomandat pentru Gaming | Da |
| Low profile | N/A |
| Recomandat Gaming | Da |
| Seria | GeForce RTX 5000 |
| Tip Memorie | GDDR7 |
| Model | GeForce RTX 5060 |
| Sistem racire | Activ |
| Alimentare separata | 1x 8-pin PCI-E |
| Producator chipset grafic | nVidia |
| Serie | GeForce RTX 5000 |
| Serie Procesor grafic | Blackwell GB206 |
| Tehnologie | 4 nm |
| Frecventa memorie | 28000 MHz |
| Sistem de racire | Activ |
| Tip răcire | Aer |
| HDCP Ready | Da |
| Versiune OpenGL | 4.6 |
| Versiune DirectX | 12 Ultimate |
| Suport G-Sync | Da |
| Suport Vulkan | Da |
| VR Ready | Da |
| Backplate | Da |
| Capacitate memorie | 8 GB |
| Dimensiune răcire | Dual slot |
| Data lansarii chipset | 19.05.2025 |
| Segment | Gaming |
| Slot | PCI Express x16 |
| Dimensiuni | 197 x 120 x 40 mm |
| AI Ready | Da |
| Interfata grafica | PCI Express x8 5.0Slot fizic: PCI Express x16 |
| Editie/Racire | Dual Fan |
| GPU Boost clock | 2535 MHz |
| Producator | MSI |
| Garantie | 0 |
Covor printat, Harper 160x230 cm, lavabil cu spate antialunecare, inaltime
MacBook Air 13.6" Retina/Apple M4 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural 
Nu există recenzii încă.