- Nu poți să adaugi „Memorie RAM Corsair Vengeance LPX, 16GB DDR4, 3200MHz, CL16” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston FURY Renegade Black, 32GB DDR4, 3600MHz, CL16
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
2 în stoc
2,387.98 lei
2 în stoc
Memorie RAM Kingston Fury Beast, DIMM, DDR4, 32GB, 3600MHz, CL18, 1.35V, Kit of 2
| ECC | No |
|---|---|
| _Frecvența memorie RAM | 3600MHz |
| _Radiator RAM | Da |
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| _Tip memorie RAM | DDR4 |
| _Latenta | 16 CL |
| _Iluminare | Nu |
| _Recomandat Gaming | Da |
| Cooling type | Heatsink |
| Products per master (outer) case | 15 pc(s) |
| Component for | PC |
| JEDEC standard | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Kit | Da |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare LED | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Capacitate | 32 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| Row cycle time | 45.75 ns |
| Refresh row cycle time | 350 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| SPD profile | Yes |
| Programming power voltage (VPP) | 2.5 V |
| Lead plating | Gold |
| Master (outer) case length | 254 mm |
| Memory channels | Dual-channel |
| Latenta | 17 – 20 CL |
| Frecvență | 3600 MHz |
| Memory ranking | 2 |
| Memory clock speed | 1800 MHz |
| Memory data transfer rate | 3600 MT/s |
| Master (outer) case width | 181.6 mm |
| Master (outer) case height | 147.3 mm |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 85 °C |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Package type | Box |
| Package width | 129.5 mm |
| Storage temperature (T-T) | -55 – 100 °C |
| Depth | 133.3 mm |
| Package depth | 16 mm |
| Height | 42 mm |
| Width | 8.29 mm |
| Package height | 171.4 mm |
| Package weight | 143.23 g |
| Master (outer) case gross weight | 2.34 kg |
| Weight | 82.86 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |

Nu există recenzii încă.