Disponibilitate:
10 în stoc
2,346.99 lei
10 în stoc
Memorie Corsair VENGEANCE 32GB DDR5, KIT 2×16 GB, 6000MT/s, CL36, 1.35V, Alb
| ECC | No |
|---|---|
| Cooling type | Heatsink |
| Component for | PC |
| Internal memory | 32 GB |
| Kit | Da |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare LED | Nu |
| Frecvență | 6000 MHz |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 6000 MHz |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Capacitate | 32 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory voltage | 1.35 V |
| SPD profile | Yes |
| Latenta | 33 – 36 CL |
| CAS latency | 36 |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Yes |
| DRAM-Capacity | 32GB |
| DRAM-Type | DDR5 |
| DRAM-Frequency | 6000MHZ |
| Product colour | White |
| Package type | Box |
| Weight | 130 g |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
KIT NVR + HDD 2TB POE TP-Link VIGI 4 canale 

Nu există recenzii încă.