Disponibilitate:
Stoc epuizat
1,529.99 lei
Stoc epuizat
CR VENGEANCE 16GB (2x8GB) DDR5 KIT
| ECC | No |
|---|---|
| Backlight | Yes |
| Component for | PC |
| Kit | Da |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Capacitate | 16 GB |
| Kit quad channel | Nu |
| Frecvență | 6000 MHz |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Kit dual channel | Da |
| Iluminare LED | Da |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory voltage | 1.35 V |
| SPD profile | Yes |
| Radiator | Nu |
| Backlight colour | Multicolour |
| Latenta | 33 – 36 CL |
| CAS latency | 36 |
| Memory data transfer rate | 6000 MT/s |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Yes |
| SPD voltage | 1.1 V |
| SPD latency | 40 |
| SPD speed | 4800 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| DRAM-Type | DDR5 |
| DRAM-Capacity | 16GB |
| DRAM-Frequency | 6000MHZ |
| Product colour | Grey |
| Weight | 150 g |
| Compatibility | AMD 600 Series, AMD 800 Series, Intel 600 Series, Intel 700 Series |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 0 |



Nu există recenzii încă.