Disponibilitate:
12 în stoc
4,569.99 lei
12 în stoc
Corsair Memorie DDR5, 64GB, KIT 2x32GB, 5600MT/s
| ECC | No |
|---|---|
| Cooling type | Heatsink |
| Component for | PC |
| Internal memory | 64 GB |
| Kit | Da |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare LED | Nu |
| Latenta | 37 – 40 CL |
| Internal memory type | DDR5 |
| CAS latency | 40 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Kit dual channel | Da |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Tensiune alimentare | 1.1 V |
| Frecvență | 5600 MHZ |
| Capacitate | 64 GB |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 32 GB |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Yes |
| Memory data transfer rate | 5600 MT/s |
| DRAM-Capacity | 32GB |
| DRAM-Type | DDR5 |
| DRAM-Frequency | 6000MHZ |
| Height | 35 mm |
| Country of origin | Taiwan |
| Depth | 135 mm |
| Weight | 37 g |
| Width | 7 mm |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
HPE Aruba Networking AP-505 (RW) Dual Radio 2x2 802.11ax Internal
"2.4 GHz 300 Mbps 9 dBi Outdoor CPE PORT: 1× 

Nu există recenzii încă.