Disponibilitate:
Stoc epuizat
875.99 lei
Stoc epuizat
HDD intern notebook WD 2.5″, 1TB, Blue, SATA3, 5400rpm, 128MB
| HDD speed | 5400 RPM |
|---|---|
| Interface | Serial ATA III |
| Storage drive buffer size | 128 MB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Start/stop cycles | 600000 |
| HDD capacity | 1 TB |
| Operating voltage | 5 V |
| Component for | PC |
| Interfață HDD intern | SATA III |
| Viteza rotație HDD intern | 5400 rpm |
| Power consumption (read) | 1.5 W |
| Power consumption (write) | 1.5 W |
| Power consumption (idle) | 0.5 W |
| Drive ready time | 2.8 s |
| Capacitate HDD intern | 1 TB |
| Buffer HDD intern | 128 MB |
| Viteza rotație HDD laptop | 5400 rpm |
| Capacitate HDD laptop | 1TB |
| Buffer HDD laptop | 128 MB |
| Interfață HDD laptop | SATA III |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 65 °C |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Height | 7 mm |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 60 °C |
| Width | 69.8 mm |
| Weight | 90 g |
| Power consumption (standby) | 0.1 W |
| Depth | 100.2 mm |
| Producator | WD |
| Garantie | 24 |
Tapo Solar Panel SPEC: 5.2V 2.5W FEATURE: Type-C Charging Port,
Nu există recenzii încă.