Hard Disk-uri Desktop
HDD desktop Seagate Barracuda, 6TB, 5400RPM, 256MB cache, SATA III
Producator:
Seagate
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1,867.99 lei
Stoc epuizat
HDD intern Seagate, 3.5″, 6TB, Barracuda, SATA3, 5400rpm, 256MB
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| HDD speed | 5400 RPM |
| Interface | Serial ATA III |
| Component for | Server/workstation |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| Storage drive adapter included | No |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| HDD capacity | 6 TB |
| Interfață HDD intern | SATA III |
| Viteza rotație HDD intern | 5400 rpm |
| Bytes per sector | 4096 |
| HDD size | 3.5 |
| Buffer HDD intern | 256 MB |
| Capacitate HDD intern | 6 TB |
| Width | 101.6 mm |
| Height | 26.1 mm |
| Depth | 147 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 60 °C |
| Weight | 610 g |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.