Disponibilitate:
Stoc epuizat
977.99 lei
Stoc epuizat
Corsair CPU Cooler H100I Elite Capellix XT Liquid White Edition Cold Plate Material Copper Radiator Material Aluminum PWM Yes CORSAIR iCUE Compatibility Yes Tubing Length 400mm Coldplate Dimensions 56 x 56mm Tubing Material Black Sleeved Low-Permeation Rubber Radiator Dimensions 277mm x 120mm x 27mm Fan Dimensions 120mm x 25mm Fan Speed 2400 RPM Number of Fans 2 Cooling Socket Support Intel 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2011, 2066 AMD AM4, sTRX4, sTR4 Lighting RGB
| Cooler type | CPU-cooler |
|---|---|
| Screws included | Yes |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Illumination colour | Multi |
| Fan diameter | 12 cm |
| Mounting kit | Yes |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Illumination LED | Yes |
| Fan thickness | 2.5 cm |
| Tip | Lichid |
| Diametru: | 12 cm |
| Iluminare | Da |
| Numar coolere: | 2 |
| Suitable location | Processor |
| Radiator width | 27.7 cm |
| Radiator height | 2.7 cm |
| Thermal pad included | Yes |
| Radiator material | Aluminum |
| Base plate material | Copper |
| Radiator depth | 12 cm |
| Tube length | 40 cm |
| VRM fan diameter | 12 cm |
| Number of LEDs | 33 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | White |
| Package type | Box |
| Weight | 2.1 kg |
| Rotational speed (max) | 2400 RPM |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 60 |



Nu există recenzii încă.