Disponibilitate:
16 în stoc
398.00 lei
16 în stoc
Kit montare rack QNAP pentru NAS rackabile, garantie 1 an
| TIp produs | Altele |
|---|---|
| Compatibility | TVS-471U, TVS-871U, TVS-1271U, TS-853U, TS-1253U, TS-870U, TS-1270U, TS-869U, TS-1269U |
| Mounting depth (min) | 44.3 cm |
| Mounting depth (max) | 81.5 cm |
| Product colour | Metallic |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Weight | 2.48 kg |
| Width | 485 mm |
| Producator | QNAP |
| Garantie | 12 |


Nu există recenzii încă.