Bratari fitness
Apple Watch 49mm Green/Neon Trail Loop – M/L – Black Titanium Finish
Producator:
Apple
Disponibilitate:
3 în stoc
555.99 lei
3 în stoc
Apple Watch 49mm Green/Neon Trail Loop – M/L – Black Titanium Finish
| Band size | M/L |
|---|---|
| Dimensiune | M/L |
| Culoare | Verde |
| Compatible device type | Smartwatch |
| Compatibility | Apple Watch Models 44mm 45mm 46mm 49mm |
| Clasp type | Hook-and-loop clasp |
| Wrist size range | 145 – 220 mm |
| Material | Titanium, Polyester, Spandex, Nylon |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Green |
| Package width | 115 mm |
| Brand compatibility | Apple |
| Package depth | 211 mm |
| Package height | 12.5 mm |
| Package weight | 64 g |
| Product type | Band |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |

Nu există recenzii încă.