Disponibilitate:
4 în stoc
1,235.99 lei
4 în stoc
Apple Watch 49mm Black Titanium Milanese Loop – Medium
| Buckle colour | Black |
|---|---|
| Band size | M |
| Dimensiune | M |
| Culoare | Negru |
| Compatible device type | Smartwatch |
| Material | Titanium |
| Wrist size range | 155 – 185 mm |
| Compatibility | Apple Watch 44/45/46/49mm |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 115 mm |
| Width | 49 mm |
| Brand compatibility | Apple |
| Package depth | 211 mm |
| Package height | 12.5 mm |
| Package weight | 105 g |
| Product type | Band |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.