Disponibilitate:
2 în stoc
553.99 lei
2 în stoc
Apple Watch 49mm Black Alpine Loop – Small – Black Titanium Finish
| Band size | S |
|---|---|
| Dimensiune | S |
| Culoare | Negru |
| Compatible device type | Smartwatch |
| Compatibility | Apple Watch Models 44mm 45mm 46mm 49mm |
| Clasp type | Hook-and-loop clasp |
| Wrist size range | 130 – 160 mm |
| Material | Titanium, Polyester, Spandex |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 115 mm |
| Brand compatibility | Apple |
| Package depth | 211 mm |
| Package height | 12.5 mm |
| Package weight | 66 g |
| Product type | Band |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Casti Baseus Bowie WM02, pt smartphone, wireless TWS, bluetooth 5.3,
Nu există recenzii încă.