Disponibilitate:
3 în stoc
555.99 lei
3 în stoc
Apple Watch 46mm Sage Gray Magnetic Link – M/L
| Band size | M/L |
|---|---|
| Material | Polyester |
| Dimensiune | M/L |
| Culoare | Gri |
| Compatible device type | Smartwatch |
| Clasp type | Magnetic clasp |
| Wrist size range | 165 – 205 mm |
| Compatibility | Watch 44 mm/45 mm/46 mm/49 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Apple |
| Package width | 76 mm |
| Package height | 12.5 mm |
| Package depth | 237 mm |
| Package weight | 103 g |
| Product type | Band |
| Product colour | Grey, Sage |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |

Nu există recenzii încă.