Disponibilitate:
Stoc epuizat
276.98 lei
Stoc epuizat
Apple Watch 46mm Forest Sport Loop
| Buckle colour | Black |
|---|---|
| Band size | One Size |
| Dimensiune | One Size |
| Culoare | Verde |
| Compatible device type | Smartwatch |
| Material | Nylon, Recycled polyester, Spandex |
| Wrist size range | 145 – 220 mm |
| Compatibility | Apple Watch 44/45/46/49mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Green |
| Width | 46 mm |
| Brand compatibility | Apple |
| Package width | 76 mm |
| Package height | 12.5 mm |
| Package depth | 237 mm |
| Package weight | 54 g |
| Product type | Band |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |

Nu există recenzii încă.