Disponibilitate:
2 în stoc
278.00 lei
2 în stoc
Apple Watch 46mm Anchor Blue Sport Band – S/M
| Band size | S/M |
|---|---|
| Dimensiune | S/M |
| Culoare | Albastru |
| Compatible device type | Smartwatch |
| Material | Fluoroelastomer |
| Wrist size range | 130 – 180 mm |
| Compatibility | Apple Watch Models 44mm 45mm 46mm 49mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Blue |
| Brand compatibility | Apple |
| Package width | 76 mm |
| Package height | 12.5 mm |
| Package depth | 237 mm |
| Package weight | 74 g |
| Product type | Band |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.