Disponibilitate:
4 în stoc
839.99 lei
4 în stoc
Apple Watch 42mm Midnight Purple Modern Buckle – Medium
| Band size | M |
|---|---|
| Material | Polyester |
| Dimensiune | M |
| Culoare | Mov |
| Compatible device type | Smartwatch |
| Buckle colour | Stainless steel |
| Wrist size range | 145 – 165 mm |
| Compatibility | Watch 38 mm/40 mm/41 mm/42 mm |
| Clasp type | Buckle clasp, Magnetic clasp |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Purple |
| Brand compatibility | Apple |
| Package width | 76 mm |
| Package height | 12.5 mm |
| Package depth | 237 mm |
| Package weight | 66 g |
| Colour name | Midnight Purple |
| Product type | Band |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |

Nu există recenzii încă.