Disponibilitate:
Stoc epuizat
278.00 lei
Stoc epuizat
Apple Watch 40mm Volt Splash Nike Sport Band – S/M
| Band size | S/M |
|---|---|
| Material | Fluoroelastomer |
| Dimensiune | S/M |
| Culoare | Galben |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Yellow |
| Brand compatibility | Apple |
| Package width | 76 mm |
| Package height | 12.5 mm |
| Package depth | 237 mm |
| Package weight | 74 g |
| Product type | Band |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |


Nu există recenzii încă.