Disponibilitate:
Stoc epuizat
553.99 lei
Stoc epuizat
Apple Watch 40mm Natural Milanese Loop
| Band size | One Size |
|---|---|
| Material | Stainless steel |
| Dimensiune | One Size |
| Culoare | Alte culori |
| Compatible device type | Smartwatch |
| Wrist size range | 130 – 180 mm |
| Clasp type | Magnetic clasp |
| Compatibility | Apple Watch 38/40/41mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 40 mm |
| Package weight | 86 g |
| Brand compatibility | Apple |
| Package width | 76 mm |
| Package height | 12.5 mm |
| Package depth | 237 mm |
| Product type | Band |
| Product colour | Natural |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.