Disponibilitate:
Stoc epuizat
278.00 lei
Stoc epuizat
Apple Watch 40mm Midnight Black Nike Sport Loop
| Band size | One Size |
|---|---|
| Material | Nylon |
| Dimensiune | One Size |
| Culoare | Negru |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 40 mm |
| Package weight | 49 g |
| Colour name | Midnight Black |
| Brand compatibility | Apple |
| Package width | 76 mm |
| Package height | 12.5 mm |
| Package depth | 237 mm |
| Product type | Band |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Uscator de rufe HEINNER HHPD-H90FRA++, 9 kg, Clasa: D, Alb
Nu există recenzii încă.