Disponibilitate:
14 în stoc
388.99 lei
14 în stoc
iPhone FineWoven Wallet with MagSafe – Moss
| Compatibilitate Brand: | Apple |
|---|---|
| Lungime cablu | N/A |
| Culoare | Verde |
| Material | Microtwill |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Green |
| Package depth | 83 mm |
| Package weight | 90 g |
| Package width | 131 mm |
| Brand compatibility | Apple |
| Package height | 15 mm |
| Product type | Card holder |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Apple Magic Keyboard for iPad Air 11-inch (M3) - US English 

Nu există recenzii încă.