Disponibilitate:
14 în stoc
388.99 lei
14 în stoc
iPhone FineWoven Wallet with MagSafe – Midnight Purple
| Compatibilitate Brand: | Apple |
|---|---|
| Lungime cablu | N/A |
| Culoare | Alte culori |
| Material | Microtwill |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package depth | 83 mm |
| Product colour | Purple |
| Package weight | 90 g |
| Package width | 131 mm |
| Brand compatibility | Apple |
| Package height | 15 mm |
| Product type | Card holder |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Sursa ASUS ROG LOKI 1200W 80+ Titanium 


Nu există recenzii încă.