Disponibilitate:
100 în stoc
332.99 lei
100 în stoc
iPhone Air Case with MagSafe – Shadow
| Wireless charging | Yes |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Built-in battery | No |
| MagSafe compatible | Yes |
| Case type | Cover |
| Compatibilitate Brand: | Apple |
| Lungime cablu | N/A |
| Culoare | Negru |
| Material | Polycarbonate (PC) |
| Protection features | Drop proof, Scratch resistant |
| Maximum screen size | 16.5 cm (6.5) |
| Compatibility | iPhone Air |
| Thickness | 0.9 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 167 mm |
| Package weight | 90 g |
| Brand compatibility | Apple |
| Product colour | Black, Translucent |
| Colour name | Shadow |
| Package depth | 92.2 mm |
| Package height | 190.3 mm |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
SSD Kingston SKC3000D/4096G, 4TB, M2 , PCIe 4.0 , NVMe 


Nu există recenzii încă.