Disponibilitate:
10 în stoc
254.99 lei
10 în stoc
iPhone Air Bumper – Light Gray
| Surface coloration | Monochromatic |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Case type | Cover |
| Compatibilitate Brand: | Apple |
| Lungime cablu | N/A |
| Culoare | Alte culori |
| Material | Polycarbonate (PC) |
| Maximum screen size | 16.5 cm (6.5) |
| Compatibility | iPhone Air |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package weight | 80 g |
| Brand compatibility | Apple |
| Package width | 133 mm |
| Product colour | Light grey |
| Package depth | 92.2 mm |
| Package height | 190.2 mm |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
HEINNER TRUSA 100 BITI CR-V
HOTA DECORATIVA HEINNER DCH-650GX 

Nu există recenzii încă.