Disponibilitate:
94 în stoc
387.99 lei
94 în stoc
iPhone 17 Pro TechWoven Case with MagSafe – Sienna
| Wireless charging | Yes |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Recycled materials used for making | Recycled polyester |
| Built-in battery | No |
| MagSafe compatible | Yes |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16 cm (6.3) |
| Compatibilitate Brand: | Apple |
| Lungime cablu | N/A |
| Culoare | Alte culori |
| Protection features | Drop proof, Scratch resistant |
| Compatibility | iPhone 17 Pro |
| Material | Aluminium, Fabric, Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Orange |
| Package weight | 110 g |
| Package width | 89 mm |
| Brand compatibility | Apple |
| Total amount of recycled materials used for making | 100% |
| Package height | 20 mm |
| Package depth | 188.5 mm |
| Colour name | Sienna |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Casti Akai BTE-J500BT wireless, bluetooth 5.4, capacitate baterie in standby 
Nu există recenzii încă.