Disponibilitate:
100 în stoc
332.99 lei
100 în stoc
iPhone 17 Pro Max Clear Case with MagSafe
| Wireless charging | Yes |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Built-in battery | No |
| MagSafe compatible | Yes |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17.5 cm (6.9) |
| Compatibilitate Brand: | Apple |
| Lungime cablu | N/A |
| Culoare | Alte culori |
| Material | Polycarbonate (PC) |
| Protection features | Drop proof, Scratch resistant |
| Anti-yellowing protection | Yes |
| Compatibility | iPhone 17 Pro Max |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package height | 175 mm |
| Package weight | 86 g |
| Product colour | Transparent |
| Brand compatibility | Apple |
| Package depth | 197.5 mm |
| Package width | 95.1 mm |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |




Nu există recenzii încă.