Disponibilitate:
19 în stoc
386.99 lei
19 în stoc
Apple Crossbody Strap – Sienna
| Compatibilitate Brand: | Apple |
|---|---|
| Lungime cablu | intre 1.51 – 3 metri |
| Culoare | Alte culori |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Brown |
| Brand compatibility | Apple |
| Package weight | 124 g |
| Package width | 25 mm |
| Product type | Strap |
| Colour name | Sienna |
| Package depth | 92.2 mm |
| Package height | 190.3 mm |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |


Nu există recenzii încă.