Disponibilitate:
5 în stoc
310.99 lei
5 în stoc
Beats iPhone 17 Case with MagSafe and Camera Control – Granite Gray
| Fingerprint resistant | Yes |
|---|---|
| Wireless charging | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Built-in battery | No |
| MagSafe compatible | Yes |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16 cm (6.3) |
| Compatibilitate Brand: | Apple |
| Lungime cablu | N/A |
| Culoare | Alte culori |
| Protection features | Drop proof, Scratch resistant |
| Material | Microfibre, Polycarbonate (PC) |
| Compatibility | iPhone 17 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 86 mm |
| Package depth | 163 mm |
| Package height | 19 mm |
| Brand compatibility | Apple |
| Height | 153 mm |
| Width | 75.3 mm |
| Product colour | Granite, Grey |
| Depth | 132 mm |
| Colour name | Granite Grey |
| Package weight | 79 g |
| Weight | 30.9 g |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
AER CONDITIONAT HEINNER HAC-HS18WIFI++ 

Nu există recenzii încă.