6 în stoc
725.00 lei
6 în stoc
Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE
| Line-up | Fire |
CARACTERISTICI GENERALE
| Conectivitate | Fara SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Versiune sistem operare | Android 11 |
| Tehnologie | Bluetooth Wi-Fi |
| Senzori | Amprenta Accelerometer |
| Functii | 212 ppi |
| Continut pachet | Incarcator Tableta Cablu alimentare USB-C |
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 163.7 mm |
| Latime | 259.1 mm |
| Grosime | 7.5 mm |
| Greutate | 490 g |
PROCESOR
| Producator procesor | MediaTek |
| Model procesor | MT8188J |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa | 2.2 GHz 2 GHz |
| Tehnologie procesor | 12 nm |
| Producator chipset video | Mali-G57 MC2 |
AFISARE
| Tehnologie display | IPS |
| Diagonala display | 11 inch |
| Rezolutie | 2000 x 1200 |
MEMORIE
| Capacitate memorie | 4 GB |
STOCARE
| Capacitate stocare | 64 GB |
| Tip slot memorie | 1 x MicroSD |
| Capacitate maxima card de memorie | 1 TB |
CONECTIVITATE
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Wireless | 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Porturi | 1 X USB tip C |
ACUMULATOR
| Baterie detasabila | Nu |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Capacitate acumulator | 7500 mAh |
| Autonomie baterie | 14 h |
MULTIMEDIA
| Rezolutie camera principala | 8 Mpx |
| Rezolutie camera frontala | 8 Mpx |
| Redare video | 1080P |
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Microfon | Da |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Conectivitate | Fara SIM |
| Memorie interna | 64 GB |
| Camera fata | Nu |
| Tehnologie ecran | LCD |
| Rezolutie | N/A |
| Diagonala tableta | 10.1 – 12 inch |
| Numar Nuclee | 8 |
| Sistem preinstalat | Da |
| Accelerometru | Da |
| Lumina ambientala | Da |
| Diagonala display | 11 inch |
| Multi-touch | Da |
| Tip touchscreen | Capacitive |
| Cititor de carduri | MicroSD, pana la 1 TB |
| Altele | Amazon Alexa |
| Tehnologie Baterie | Standard (build-in) Li-Ion |
| Sistem de operare | Fire OS 8 |
| Capacitate memorie | 4 GB |
| Capacitate | 64 GB |
| Ecran IPS | Da |
| BLUETOOTH | 5.3, A2DP, LE |
| Hall | Da |
| Camera secundara | 8 mpx |
| Rezolutie display | 2000 x 1200 pixeli |
| Amprenta | Da, pe lateral |
| Mentiuni | Dispozitivele pot contine o versiune actualizata de software |
| Aspect imagine | 5:3 |
| Camera principala | 8 mpx |
| Tip procesor tableta | Mediatek |
| Producător procesor | Mediatek |
| Suport incarcare rapida | Da, 15 W |
| Model procesor | Cortex A78 + Cortex A55 |
| Model | Fire Max 11 |
| Densitate pixeli | 212 ppi |
| Familie Procesor | MT8188J |
| Frecventa procesor | 2x 2.2 GHz Cortex-A78 + 6x 2.0 GHz Cortex-A55 |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| USB Tip C | USB Type-C 2.0, OTG |
| Jack 3.5 mm | Nu |
| Wireless | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band |
| Autonomie de lucru | Pana la 14 ore |
| Dimensiuni | 259.1 x 163.7 x 7.5 mm |
| Greutate | 490 g |
| Accesorii incluse | Cablu USB-C (2.0)Adaptor de alimentare9 WCheita pentru ejectarea cardului SDQuick Start Guide |
| Producator | AMAZON |
| Garantie | 24 |
MASINUTA CU TELEC.HW.MONSTER.TERR. STORM 
Nu există recenzii încă.