Disponibilitate:
7 în stoc
499.99 lei
7 în stoc
Apple Smart Folio for iPad (A16) – White (2025)
| Maximum screen size | 27.9 cm (11) |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Case type | Folio |
| Stand mode | Yes |
| Closure type | Magnetic closure |
| Product main colour | White |
| Auto wake/sleep function | Yes |
| Compatibilitate Brand: | Apple |
| Lungime cablu | N/A |
| Culoare | Alb |
| Compatibility | iPad (A16) iPad (10th Gen) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Built-in speaker(s) | No |
| Package weight | 470 g |
| Shoulder strap | No |
| Brand compatibility | Apple |
| Package height | 18 mm |
| Package width | 189 mm |
| Package depth | 256 mm |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
"Monitor AOC 27"" Q27U3CV, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, 
Nu există recenzii încă.