Disponibilitate:
Stoc epuizat
34.99 lei
Stoc epuizat
Tip accesoriu – prelungitor Utilizat pentru – casa/ birou Numar prize – Schuko x 5 Tip stecher pt. conectare la retea – Schuko (T) Altfel de prize – fara altfel de prize Lungime (m) – 3 m Amperaj – 16 A Protectii – protectie supratensiune; protectie copii Smart – nu Culoare – negru Altele – Putere max. suportata: 3500W Dimensiune – 43 x 36 x 29 mm
| Outlets | 4-5 |
|---|---|
| Placement supported | Indoor |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| AC outlets quantity | 5 AC outlet(s) |
| Culoare | Negru |
| Protectie copii | Nu |
| Protectie supratensiune | Da |
| Power plug form factor | Straight |
| Maximum current | 16 A |
| Power protection features | Short circuit, Surge protection |
| Lungime cablu | 3 m |
| Numar iesiri: | 5 |
| Powercord Color | Black |
| Surge protect | Yes |
| Powerstrip-Cbl-Lgth | 2.1-3-m |
| Width | 43 mm |
| Depth | 36 mm |
| On/off switch | Yes |
| Height | 29 mm |
| Cable length | 3 m |
| Maximum input power | 3500 W |
| Producator | SPACER |
| Garantie | 24 |


Nu există recenzii încă.